مالیات

انجام امور حسابداری و مالیاتی شرکتها

امور حسابداری و مالیاتی شرکتها از امور بسیار مهمی می باشند که باید کاملا برحسب اصول و قوانین و توسط افراد متخصص و خبره انجام گیرند و می توانید آن را به شرکت های ثبتی بسپارید تا در کوتاهترین زمان ممکن آن ها را انجام بدهند.
شرکت های ثبتی از جمله شرکت هایی هستند که با ارائه ی خدماتی که دارند که توانسته اند بار سنگینی را از روی دوش مردم بردارند و در انجام امور اداری آن ها، کمک شایانی به آن ها کنند.۰
شرکت ثبت عصر جدید، شرکتی می باشد که توانسته است در این راستا، ارائه ی این خدمات را به نحو احسن ایفا نماید.

خدمات حسابداری شامل چه مواردی است؟

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی و رقابت های اقتصادی، استفاده از اطلاعات مرتبط و مهم، می تواند از ابزارهای مهم و قابل تصمیم گیری به شمار بیاید.
خدمات حسابداری موسسات، سازمان ها و شرکتها را می توان به گروه های زیر تقسیم بندی نمود:

 • تنظیم هروزه ی کلیه ی اسناد حسابداری به صورت کاملا مکانیزه
 • تهیه کردن و تنظیم بودجه ای که به صورت سالیانه تخصیص داده می شود.
 • در پایان سال مالی، کلیه ی امور مربوط به انبارگردانی انجام می شود.
 • تمامی دفاتر قانونی هر مجموعه مورد ثبت قرار می گیرد.
 • انجام دادن امور مربوط به حق بیمه ی کارکنان و تهیه و تنظیم لیست بیمه ی آن ها و انجام مالیات هایی که به صورت تکلیف برای آن ها در نظر گرفته شده است.
 • تنظیم کلیه ی امور مربوط به مالیات ها مانند اظهارنامه های مالیاتی، تنظیم صورت های مالی و یادداشت هایی که همراه با آن باید ارائه شود.
 • تهیه ی سالیانه ی تمامی صورت های مالی و گزارش های مالی که همگی به صورت سالیانه انجام می گیرند.
 • در هر فصلی نیاز است که اظهارنامه ی مالیات ارزش افزوده تهیه گردد.
 • تنظیم تمامی گزارشات فصلی مربوط به خرید و فروش
 • تهیه و آماده سازی لیست بهای تمام شده ی انواع محصولات برای شرکت هایی که به صورت تولیدی مشغول به فعالیت هستند.
 • دفاع کردن در دارایی از اظهارنامه های مالیاتی شرکت ها
 • تهیه و تنظیم کلیه ی لوایح و دفاعیه ها و همچنین شرکت در تمامی جلسات هیئت حل اختلاف مالیاتی
 • انتخاب و اعزام مدیر مالی و حسابدار به کلیه ی شرکت ها چه به صورت پاره وقت و چه تمام وقت
 • ممیزین مالیاتی و ممیزین مالیات بر ارزش افزوده، سازمان تامین اجتماعی و حسابرسان نیز گزارش هایی را نیاز دارند که تهیه و تنظیم آن گزارشات نیز با این شرکت ها خواهد بود.
 • ارائه و تحویل سیستم حسابداری مشخص به شرکت هایی که به آن نیاز دارند.
 • تمامی فرم های مالی و اداری که شرکتها نیاز دارند را طراحی می نمایند.
 • تمامی گزارشاتی که مورد نیاز بانک ها و موسسات مالی و اعتباری می باشد را تهیه و تنظیم می کنند.
 • انجام کلیه ی امور حسابداری شرکت ها و سازمان های گوناگون که به صورت معوقه می باشند.
 • اصلاح تمامی حساب ها و انجام امور مربوط مغایرت گیری آن ها
 • طراحی و راه اندازی انواع سیستم های مالی برای موسسات گوناگون
 • گزارشات مربوط به مجامع عمومی
 • نظارت بر چگونگی تمامی سیستم های مالی
 • تهیه ی صورت های مالی از روی اسناد و مدارکی که ناقص می باشند.
 • تبدیل تمامی صورت هالی مالی از زبان فارسی به انگلیسی و بلعکس
 • کدگذاری تمامی حساب ها در نرم افزارهای مربوط به حسابداری
 • تهیه ی سایر گزارشات مالی و محاسباتی که خاص می باشند.
 • اصلاح حساب های مالی و بستن حساب ها و همچنین اصلاح آن حساب ها و رفع اختلاف های حساب با سایر شرکت ها
 • نحوه ی ترازهای آزمایشی و تهیه و تنظیم بودجه ی سالیانه
 • انجام کلیه ی امور حسابداری مربوط به ورشکستگی و مدیریت تسویه

تمامی موارد بالا از جمله اموری می باشند که توسط شرکت های ثبتی بر اساس نوع نیاز شرکت ها و مشتریان قابل ارائه می باشند و نیاز آن ها را نیز برطرف می نمایند.

امور حسابداری و مالیاتی شرکت ها

انجام اصول و تکنیک های حسابداری در ثبت

کارشناسان مجرب و متخصص در شرکت ثبت عصر جدید نیز با استفاده از دانش و اطلاعاتی که در اختیارشان است و اصول و تکنیک هایی که مربوط به حسابداری هستند در کوتاهترین زمان ممکن، کلیه ی امور مالی مربوط به شرکت های مختلف را انجام خواهند داد.
این شرکت ها عبارت هستند از کلیه ی شرکت های خدماتی، بازرگانی و شرکت های تولیدی که می بایست امور مالیشان انجام گیرد.
کلیه ی کارکنان و کارشناسان حسابداری این شرکت از دانشگاه های خوب و باکیفیتی فارغ التحصیل شده اند و این توانایی را دارند تا تمامی امور مالی موسسات و شرکت های گوناگون را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسانند.
همچنین این کارشناسان با رعایت کردن تمامی اصول حسابداری، اموری مانند تحریر دفاتر و ثبت امور را به صورت کاملا مکانیزه انجام می دهند.
برای این که بتوانید امور مربوط به شرکت و مجموعه ی خودتان را باروش های درست و اصولی انجام بدهید و دغدغه ای از این بابت نداشته باشید لازم است تا کار و امور مالی خود را به مجموعه هایی بسپارید که در این زمینه توانایی بالایی دارند و به خوبی از پس آن بر می آیند.
شرکت های مختلفی هستند که در این زمینه می توانند شما را راهنمایی کنند و به شما کمک های ویژه ای کنند اما موضوعی که مطرح است این می باشد که از شرکت هایی برای انجام این امور استفاده کرد که دیگر استرس و نگرانی از بابت درست انجام شدن امور وجود نداشته باشد.
و در حالت کلی آن امور واقعا هم به درستی انجام شوند، بنابراین باید از متخصصین این کار استفاده کرد و دقت زیادی به خرج دهید تا حتما این افراد و موسسات را پیدا نمایید و از آن ها در تمامی موارد فوق استفاده کنید.

امور حسابداری و مالیاتی شرکت ها

انجام حسابداری مکانیزه

شرکت های ثبتی، امور حسابداری را در حالت مکانیزه به صورت پروژه ای و تکنیکی انجام می دهند.
در واقع می توان گفت برای پیش بردن کلیه ی امور مالی مربوط به محل کارتان، به عنوان یک حسابدار، نیاز به انجام امور مالی به صورت مکانیزه دارید و باید این امر انجام شود.
حسابداری مکانیزه را می توانیم شامل موارد گوناگونی از جمله: ثبت کلیه ی فاکتورهای خرید و فروش، تعریف تمامی کالاها، ثبت دستی تمام سندها و موارد دیگر نام برد که در تمامی نرم افزارهای مالی موجود هستند.
اگر شما تمامی تکنیک های ثبت مکانیزه را رعایت فرمایید می توانید در پایان دوره ی مالی، تمامی گزارشات و همچنین صورت حساب های مربوط به حسابداری را که شامل ترازهای آزمایشی، ترازنامه و عملکرد سود و زیان و موارد دیگر از این دست می شود را به صورت کامل و بدون نقص ارائه بدهید.
مورد و نکته ای که در این میان بسیار مهم است این است که برخی موسسات اعلام می نمایند که سیستم های حسابداری متفاوتی دارند.
این موضوع را بدانید که تمامی نرم افزارهای مالی، اصولی کاملا یکسان دارند و فقط از نظر گرافیکی و ظاهری با هم تفاوت دارند.
بنابراین کارشناسانی که در هر شرکتی برای انجام این امور مشغول به فعالیت می باشند، می توانند با هر نرم افزاری امور مالی و حسابداری را مورد ثبت قرار بدهند و مشکلی از این بابت نیز وجود ندارد.

انجام حسابداری حقوق و دستمزد

امور مالی حسابداری شامل حقوق و دستمزد هم می شوند و حسابدارانی موفق هستند که بتوانند تمامی امور مالی که شامل موارد فوق هم می شود را انجام بدهند و باید به تمامی امور مالی مسلط باشند.
زیرا این مسئله به این صورت است که تمامی حسابدارانی که در شرکت های گوناگون مشغول می باشند، وظیفه دارند که میزان حقوق و دستمزد پرسنل شاغل در آن مراکز را محاسبه نمایند.
برای انجام میزان حقوق و دستمزد موسسات و مجموعه هایی که شیفت های کاری متفاوتی دارند، به کارشناسان مجرب در این زمینه نیاز است.
همچنین لازم می باشد که برای تهیه ی لیست بیمه ی تامین اجتماعی افرادی که در آن مرکز مشغول به کار و فعالیت هستند، به نرم افزار تأمین اجتماعی نیز تسلط کامل داشته باشند.
در واقع در این مرحله نیاز می باشد که تمامی نوبت کاری ها و شیفت های کاری را بر اساس درصدهایی که از طرف وزارت کشور اعلام شده است، رعایت نمود تا این که هیچ اختلال و مشکلی در پرداخت میزان حقوق پرسنل، لیست بیمه های تأمین اجتماعی و مالیات های حقوق به وجود نیاید.
بنابرانی همان طور که متوجه شدید مورد مهم این است که حسابداران هر شرکت موظف هستند تا کلیه ی امور مالی شرکت را آموزش دیده باشند و بر آن مسلط باشند تا بتوانند امور آن مراکز را بدون هیچ گونه مشکل و ایرادی به سرانجام برسانند.
اگر شرکتی برای انجام امور حقوق و دستمزد خود از افرا غیر حرفه ای در این کار استفاده نماید، امکان به وجود آمدن مشکلات زیادی می باشد که شاید برای رفع آن ها لازم باشد حتی هزینه های بالاتری پرداخت نمود تا آن مسائل حل شوند.
بنابراین از همان ابتدا کار را به دست افراد کاردان بسپارید تا نگران به وجود آمدن مشکلاتی از این دست نباشید.

امور حسابداری و مالیاتی شرکت ها

انجام امور حسابداری مالیاتی

از جمله سایر اموری که توسط شرکت های ثبتی و همچنین شرکت ثبت عصر جدید ارائه شده است می توان به این مورد اشاره نمود که تمامی امور مربوط به حسابداری مالیاتی را نیز برای شرکت های گوناگون انجام می دهند.
این شرکت ها می توانند در این زمینه ی امور مالیاتی شما را مشاوره بدهند و در خصوص حل کردن مشکلات قانونی و تمامی مواردی که با امور مالیاتی در ارتباط هستند نیز آموزش های لازم را به شما بدهند.
موارد مربوط به مالیات را می توان به این گروه ها تقسیم بندی نمود: مغازه، ارث، املاک، حقوق و درآمد، اشخاص حقیقی و حقوقی، انحلال شرکت ها و مواردی از این دست که باید برای آن ها مالیات پرداخت شود.
در این موارد نیز می توانید از طریق تماس با ثبت عصر جدید نیز اقدام کرده و سوالات خود را به صورت تلفنی از کارشناسان این شرکت بپرسید و پاسخ آن ها را بیابید.
در صورتی که تمایل داشته باشید و این نیاز را اعلام نمایید، این امکان برای برخی از شرکت ها وجود دارد که کارشناسان مالیاتی خود را برای نظارت و هماهنگی و بررسی های لازم به محل کار شما اعزام می نمایند تا از این طریق با روند کار شما آشنا شده و راهنمایی های لازم و همچنین موارد دیگر که برای کار شما مهم است را به شما گوشزد کند.
همان طور که می دانید امور مالیاتی، امور ساده ای نیستند که بشود به راحتی از آن ها عبور کرد، بنابراین بهترین کار این می باشد که کار اصلی را به دست افرادی بسپارید که آشنایی کافی با این روند اداری دارند و می توانند این کار را به بهترین شکل ممکن انجام بدهند.
امور حسابداری و مالیاتی شرکت ها را افراد عادی و کارمندان عادی و ساده ی شرکت نمی توانند به راحتی انجام بدهند و باید حتما این کار توسط افراد حرفه ای انجام گیرد تا نتیجه ی کار، چیزی باشد که بتوان بر اساس آن، تمامی مواردی که برای شرکت پیش می آید را رفع و رجوع نمود.

خدمات و فعالیت های مالی و حسابداری شرکت ثبت عصر جدید

شرکت ثبت عصر جدید از جمله شرکت های ثبتی می باشد که توانسته است با ارائه ی خدمات ثبتی گوناگون و امور اداری مختلف همچون امور حسابداری و همچنین مالیاتی، توجه افراد و شرکت های زیادی را به خودش جلب نماید.
این شرکت می تواند در کمترین زمان ممکن با استفاده از پرسنل مجرب و کاردانی که دارد تمامی امور حسابداری و مالیاتی شرکت ها را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برساند و در این کار تا کنون بسیار موفق بوده است.
این که شما بتوانید کار و امورات خود را به دست افرادی بسپارید که با خیالی راحت و بدون هیچگونه دغدغه ای به سایر اموراتتان برسید موردی بسیار مهم می باشد که باید حتما در این زمینه توجه کافی داشته باشید.
شرکت ثبت عصر جدید این افتخار را دارد که بتواند با روش های گوناگونی مشکلات شما را حل نماید و حتی به شما در موارد گوناگون، مشاوره نیز بدهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا