ثبت شرکت

ثبت شرکت در مشهد

ثبت شرکت در مشهد نیز می تواند در کمترین زمان ممکن و با شرایطی باور نکردنی و راحت توسط مجموعه های ثبتی انجام گیرد و شما می توانید هم اکنون جهت ثبت شرکت خود اقدام نمایید.

دنیای تجارت را می توانید مسیری پر از پیچ و خم و همچنین تحرک و فعالیت مشاهده کنید که این دنیا نیاز شدیدی دارد که بتواند نظم خاصی را در درونش حس کند.

مسلما وجود یک سری قوانین و مقررات می توانند کمک خوبی برای بهبود بخشیدن به اوضاع دنیای تجارت باشند ، این قوانین و مقررات می توانند در قالب ثبت شرکت ها اتفاق بیوفتند.

ثبت عصر جدید یکی از شرکت هایی می باشد که می تواند در این زمینه هم مشاوره های خوبی به شما بدهد و هم در انجام این پروسه شما را یاری بدهد.

شما علاوه بر مراجعه ی حضوری به این مجموعه ی قدرتمند در زمینه ی ثبت شرکت ها، می توانید از طریق تماس با عصر جدید هم از مشاوران مجموعه، سوالات خود را بپرسید و مشاوره های لازم بگیرید.

ثبت شرکت چه مزایایی دارد؟

همان طور که مستحضر هستید، تاسیس شرکت دارای مزایای زیادی می باشد که سبب می گردد افراد تشویق شوند و هرچه زودتر نسبت به ثبت فعالیت تجاری خود اقدام نمایند.
مزایای ثبت شرکت در مشهد می توان به شکل زیر بیان نمود:

 • قانونمند شدن تمامی فعالیت های شرکت بر اثر ثبت که موجب می گردد تمامی افراد آن شرکت بر اساس اصول و قوانین موجود، اقدامات و کارهای لازم در شرکت را انجام بدهند.
 • مشخص شدن وظایف هر فرد در شرکت در برابر افراد دیگر حاضر در آن شرکت که در واقع بسیار مهم می باشد که واضح باشد هر فردی در چه حد و حدودی مسئولیت دارد.
 • با ثبت شرکت، خواهید توانست در تمامی مزایدات و مناقصاتی که دولت برگزار می نماید، شرکت کرده و حتی در صورت موجود بودن تمامی شرایط، در آن ها پیروز شوید و سود خوبی را از این بابت به دست بیاورید.
 • در صورت ثبت شرکت در مشهد می توانید نمایندگی هایی را از شرکت خود به افراد دیگر واگذاری نمایید و فعالیت های تجاری مجموعه ی خودتان را گسترش دهید.
 • در صورتی که به عنوان یک شرکت شناخته شوید می توانید وام و اعتبار و تسهیلاتی که بانک ها برای شرکت ها قرار داده اند نیز استفاده نمایید و از آن ها بهره مند شوید.
 • در صورتی که تمام مراحل ثبت شرکت به درستی انجام گیرد و مجموعه یتجاری شما مورد ثبت قرار بگیرد، می توانید در صورت تمایل خودتان، با سایر کشورها نیز ارتباط تجاری برقرار نمایید.
 • شرکت در صورتی که مورد ثبت قرار بگیرد کاملا جلوه ی قانونی به خودش می گیرد و سبب می شود تا بتواند اگر موقعیتی برایش پیش آمد که با شرکت دولتی و یا حتی خصوصی معتبری برای انجام فعالیتی وارد مذاکره شود، موفق تر از آن مذاکره خارج گردد.

ثبت شرکت در مشهد

در واقع زمانی که شرکت شما به صورت رسمی ثبت شده باشد و از نظر قانونی هیچ مشکلی نداشته باشد، می تواند مورد اعتماد سایرین قرار بگیرد و از جهت دریافت قراردادهای بیشتر تجاری، امکانات و شرایط خوبی برایشان پیش بیاید.

با ثبت شرکت ها مقداری مزایای دیگر هم به وجود می آید که با توجه به نوع آن شرکت است و می توان به این صورت آن ها را نیز بیان نمود:

 1. در شرکت های سهامی خاص اگر مورد ثبت قرار بگیرند، سهامی که در آن ها وجود دارد نیز به راحتی قابلیت نقل و انتقال را پیدا می نماید.
 2. میزان مسئولیتی که هر شریک دارد در این نوع شرکت ها مشخص می شود و محدودیت خاصی برای آن ها در نظر می گیرند.
 3. سرمایه ی شرکت کاملا مشخص می گردد و اعلام می دارند که سرمایه ی اولیه به چه مقداری است.
 4. مدیریت شرکت نیز معرفی می گردند و در ثبت آن اعلام می کنند که یک یا چند نفر توانایی و حق مدیریت را دارند و حتی چه ویژگی هایی باید داشته باشند.
 5. تقسیم سود و ضرر در میان شرکای شرکت نیز با استفاده از ثبت آن مشخص می گردد و تعیین می نمایند که هر فردی تا چه میزانی سود و ضرر را برای خودش بر می دارد.

معمولا ثبت شرکت چقدر طول می کشد؟

چیزی که واضح است این می باشد که به هر حال انجام هر کار و فعالیت اداری مستلزم طی شدن مدت زمانی می باشد که لازمه ی کار است.
این مدت زمان می تواند در هر کاری از چند روز شروع شود و حتی تا چندماه هم ادامه داشته باشد.
جهت ثبت شرکت ها هم مراحل قانونی ثبتی آن ها نیز باید به طور کامل اجرا گردند و در این صورت است که شرکت مورد نظر ثبت درستی خواهد داشت.
حال می توان گفت یکی از مهم ترین سوالاتی که ذهن تمامی افراد دنبال ثبت شرکت ها را مشغول می کند این است که ثبت شرکت چقدر طول می کشد؟
مراحل ثبت شرکت معمولا بین حدود ۱۵ تا ۳۰ روز کاری انجام می گیرد و باید بدانید که این مدت زمان دقیق نمی باشد و عوامل و دلایل بسیاری هستند که توانایی تغییر زمان ثبت شرکت را دارند ومی توانند آن را کوتاه تر و یا حتی گاهی آن را طولانی تر نمایند.
و نکته ی مهم این می باشد که از زمانی که مدارک ارسالی شما کاملا مطابق با مدارک درخواستی اداره ی ثبت شرکت ها باشد و کامل و دقیق ارائه شوند، یک ماه زمان می برد تا شرکت شما مورد ثبت قرار بگیرد.

هزینه ثبت شرکت در مشهد در سال ۱۴۰۰

همان طور که در جریان هستید و می دانید،شرکت ها انواع و اقسام گوناگونی دارند که بر اساس نوع فعالیت و همچنین نوع کاری که شما می خواهید انجام دهید، یک نوع را انتخاب می نمایید و بر اساس آن فعالیت تجاری خود را ثبت و قانونی می نمایید.

موضوع مهمی که در این میان باید مطرح شود این است که هزینه های ثبت شرکت نسبت به آن شرکتی که قصد ثبتش را دارید متفاوت می باشد.

موضوع فوق به این دلیل می باشد که با توجه به نوع شرکتی که می خواهید مورد ثبت قرار بدهید که مثلا آن شرکت سهامی خاص است و یا شرکت با مسئولیت محدود می باشد، باید یک سری هزینه های قانونی بابتشان پرداخت نمایید.

واقعیت این است که هزینه ی تمبرهای ثبتی و مالیاتی در انواع شرکت ها متفاوت می باشد و اگر که می خواهید قبل از اقدام به ثبت بدانید که چه مقدار باید هزینه کنید، می توانید از طریق تماس با عصر جدید و ارائه ی یک سری اطلاعات به کارشناسان مجموعه از مقدار هزینه های ثبتی خود باخبر شوید.

شایان ذکر است که در صورتی که تمایل به گسترش فعالیت تجاری خود داشته باشید لازم است بدانید که هزینه های آن نباید برایتان مهم باشد.

زیرا این هزینه ها پس از ثبت و معرفی شرکتتان به عنوان یک شرکت معتبر، جبران خواهد شد ، در کنار هزینه های ثبتی که به صورت قانونی باید به اداره ی ثبت شرکت ها پرداخت شود، این را هم در نظر بگیرید که کار خود را به شرکت های ثبتی واگذار کرده اید و آن ها هم مبلغی را از شما دریافت خواهند نمود.

این مبلغ در واقع حق الزحمه ی کارشناسان آن مجموعه ها می باشد که به راحتی توانسته اند بدون این که برای شما دغدغه ای ایجاد نمایند، فعالیت تجاری شما را ثبت کنند.

این را هم بدانید که شرکت های ثبتی مختلفی در این زمینه فعالیت دارند و امکان دارد که هر شرکتی برای خودش یک مبلغ مشخصی را در نظر داشته باشد که این مبلغ می تواند با توجه به تجربه ی کارشناسان و رزومه ی کاری شرکت و همچنین محدوده ای که قرار است شرکت در آن محل ثبت شود در نظر گرفته می شود.

بنابراین اگر در این زمینه با قیمت های متفاوتی روبرو شدید تعجب نکنید و سعی کنید متوجه شوید علت این تفاوت قیمت چه چیزی می باشد تا راحت تر بتوانید در مورد ارائه ی کارتان به آن ها تصمیم گیری نمایید.

ثبت شرکت در مشهد

ثبت شرکت در مشهد ( با مسئولیت محدود )

یکی از انواع شرکت هایی که می تواند توسط افراد مختلف مورد ثبت قرار بگیرد همین شرکت با مسئولیت محدود می باشد.

این نوع شرکت را می توان از پرطرفدارترین شرکت هایی دانست که مردم به آن روی می آورند و بیش از هر شرکت دیگری این نوع را انتخاب می کنند و مورد ثبت قرار می دهند.

شرکت با مسئولیت محدود شرکتی می باشد که بین دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل می گردد و هر کدام از شرکا فقط بر اساس میزان سرمایه ای که در کار قرارداده اند، شریک می شوند و مسئول سود و ضرر آن هستند.

در واقع فقط تا میزان همان سرمایه ای که آورده ی آن ها می باشد، مسئولیت دارند ، شرکت با مسئولیت محدود این شرایط را دارد که تنها با دو نفر هم تشکیل شود و مشکلی از این بابت پیش نمی آید.

حداقل سرمایه هم برای این شرکت با مسئولیت محدود تعیین نشده است و هر مقداری را می توان به عنوان سرمایه ی شروع به فعالیت قرار داد.

موردی که در این نوع شرکت مهم است تا بدانید این است که نقل و انتقال سهام آن ها آزادانه صورت نمی گیرد و این نقل و انتقال باید به موجب سند رسمی انجام شود.

از آن جایی هم که میزان مسئولیت شرکا در حد میزان سهام آن هامی باشد، این را لازم است بدانید که برخی افراد برای فرار از مسئولیت و عدم اجرای تعهدات خود، این نوع شرکت را انتخاب می نمایند.

در اسم شرکت هم باید عبارت مسئولیت محدودحتما ثبت شود تا افراد و شرکت هایی که قصد همکاری با این مجموعه را دارند، بدانند و آگاه باشند که مسئولیت آن ها درسطح سرمایه شان می باشد.

ثبت شرکت در مشهد نیز به همین طریق انجام می گیرد و مراحل قانونی آن نیز باید طی گردد.

برای ثبت شرکت در مشهد و شهرهای گوناگون هم می شود از طریق همین شرکت هایی که در زمینه ی ثبت، خدمات ارائه می دهند استفاده نمود و کارهاو امورات ثبتی خود را به آن ها سپرد.

ثبت شرکت در مشهد

مشاوره ثبت شرکت در مشهد توسط مجموعه عصر جدید

مجموعه ی ثبتی عصر جدید یکی از همان شرکت هایی می باشد که می تواند در زمینه ی تاسیس شرکت ها و امورات آن و تمامی قوانینی که برای انجام این کار وجود دارد، شما را یاری دهد ، این مجموعه توانسته است با استفاده از پرسنل مجرب و متخصص در این کار، رزومه ی کاری خوبی را به شما ارائه بدهد.

این مجموعه توانایی ارائه ی مشاوره های لازم در زمینه ی ثبت شرکت در مشهد را نیز دارا می باشد و می تواند این امر را به بهترین شکل ممکن و در اسرع وقت برای شما انجام دهد.

همان طور که می دانید جهت ثبت شرکت لازم است تا از افرادی استفاده شود که توانایی حل مسائل و مشکلاتی که امکان دارد در حین کار به وجود آید را داشته باشند.

باید کاملا آگاهانه اقدام نمایند تا هیچ مشکلی به وجود نیاید اما اگر به هر دلیلی هم مشکلی پدید آمد، با خیال راحت بدانیم که آن نیز توسط آن افراد به خوبی حل خواهد شد.

مشاوره های این مجموعه ها می تواند به چند صورت باشد که هر فردی می تواند یکی از آن ها را انتخاب نماید و درخواست مشاوره بدهد.

یکی از این راه ها مشاوره به صورت حضوری می باشد که افراد با مراجعه ی حضوری به دفتر آن ها، می توانند نوع درخواست خود را مطرح کرده و مورد مشاوره های لازم قرار بگیرند.

نوع دیگر از طریق تماس تلفنی می باشد که با کارشناسان انجام می گیرد و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهند.

مورد دیگری هم هست که از طریق آنلاین و وبسایت هر مجموعه انجام می شود که در واقع به روزترین و جدیدترین روش، همین مورد می باشد.

چیزی که باید مد نظر قرار دهید این است که مجموعه ای را جهت کار خود انتخاب نمایید که رزومه ی کاری خوب و قوی داشته باشد و بتواند در کمترین زمان ممکن کار شما را به نحو احسنت انجام دهد.

نمایش بیشتر

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا