ثبت شرکت در کرمانشاه نیز به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن انجام می گیرد و جهت دریافت مشاوره در این زمینه می توانید به موسسات ثبتی و وکیل های مجرب مراجعه نمایید.
ثبت شرکت ها یکی از موضوعات بسیار مهمی می باشد که اکنون افراد زیادی به آن توجه دارند.
برای این که بدانید چه شرکت هایی در حال حاضر بالاترین ثبت را دارند می توانید ادامه ی این مطالب را مطالعه فرمایید و در صورتی که سوال خاصی ذهن شما را به خود درگیر کرده است، امیدواریم با مطالعه ی متن زیر، پاسخ آن را بیابید.
ثبت هر شرکتی نیز دارای مزایایی می باشد که می توانید در این مقاله از آن ها اطلاع پیدا کنید.

آشنایی با انواع شرکت های ثبتی

همان طور که مستحضر هستید، افراد برای راه اندازی یک کسب و کار و یا تجارت لازم است تا شرکتی را مورد ثبت قرار دهند.
این شرکت ها در اداره ی ثبت شرکت ها و بر اساس قانون تجارت ایران به ۸ دسته تقسیم بندی شده اند که عبارت هستند از:

 • شرکت های با مسئولیت محدود
 • شرکت سهامی خاص
 • شرکت های تضامنی
 • شرکت سهامی عام
 • شرکت تعاونی
 • شرکت نسبی
 • شرکت های مختلط سهامی
 • شررکت های مختلط غیر سهامی

در این میان یک نوع دیگر از شرکت ها هم وجود دارد که به آن موسسه ی غیر تجاری گفته می شود.
شرکت هایی که نام بردیم، در واقع انواع شرکت هایی هستند که در ایران وجود دارند و در حال فعالیت می باشند.
اما در این میان یک موضوع بسیار مهم وجود دارد و آن این می باشد که در حال حاضر در ایران هر فردی که تمایل به ثبت شرکتی داشته باشد و بخواهد کسب و کار تجاری راه اندازی نماید، فقط یکی از دو نوع شرکت را ثبت می نماید.
این دو نوع شرکت عبارت هستند از شرکت های با مسئولیت محدود و شرکت های سهامی خاص.
بنابراین این دو شرکت بالاترین میزان ثبت را در ایران دارند و ما هم به بررسی این دو می پردازیم.
شرکت با مسئولیت محدود از جمله شرکت هایی می باشد که حداقل دو شریک دارد و همچنین نکته ی بسیار مهم در مورد این نوع شرکت این است که بار تعهدی در این شرکت بسیار پایین می باشد و محدود به میزان سهمی است که هر شریک دارد.
این نوع شرکت نیز برای امور تجارتی که نیازی به وام های کلان و یا موارد این چنینی ندارند مفید می باشد.
باید این را گفت که ثبت شرکت با مسئولیت محدود روند ساده تری را در ثبت نسبت به سایر شرکت ها بر عهده دارد.
از جمله مزایای شرکت با مسئولیت محدود می توان گفت امکان انتخاب کردن هیئت مدیره از خارج از شرکا نیز وجود دارد، توانایی جابجایی شرکا یعنی خارج شدن آن از شرکت و ورود فردی دیگر به شرکت نیز هست، عدم احتیاج به واریز سرمایه ی اولیه در حساب و بار مسئولیتی بسیار پایین آن اشاره می شود کرد.
شرکت سهامی خاص نیز شرکتی می باشد که از حداقل سه نفر یا تعداد بیشتری سهام دار و دو بازرس تشکیل می گردد.
این دو بازرس نباید به هیچ وجه از اعضای درجه یک و هم فامیلی با هیئت مدیره باشند.
بار مسئولیتی که در شرکت سهامی خاص وجود دارد از مسئولیت محدود بسیار بالاتر است و به میزان سهمی که هر فرد دارد بستگی دارد و بر اساس آن تعیین می شود.
ثبت این نوع شرکت برای دریافت وام و اعتبارات بالا بسیار مفید است و یکی از دلایل اصلی ثبت این نوع شرکت توسط افراد می باشد.
در مواقعی که نیاز به همکاری با شرکت های دولتی به چشم میخورد، شرکت سهامی خاص کارایی بالایی دارد.
حداقل سرمایه ی شرکت یکصد هزارتومان می باشد که باید حداقل ۳۵ درصد از آن را پرداخت نمود.
همان طور که متوجه شدید شرکت های ثبتی تعداد زیادی دارند اما با توجه به این که در ایران چه شرکت هایی بیشتر مورد ثبت قرار می گیرند، ما به شما توضیحاتی را نیز ارائه دادیم.

ثبت شرکت در جوانرود

چه مزایایی برای ثبت یک شرکت وجود دارد؟

شایان ذکر است که کلا برای ورود به عرصه ی تجارت لازم است تا یک سری شرایطی را که قانون تعیین نموده است را رعایت فرمایید تا بتوانید در شرایط بهتری به کسب و کار بپردازید.
ثبت شرکت هم با این که یک موضوع کاملا اجباری می باشد اما برای متقاضیان آن مزایایی را در نظر گرفته اند تا افراد با اراده و میل و شوق به این کار روی بیاورند.
از جمله مزایای ثبت شرکت ها می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

 1. با ثبت شرکت در واقع تمامی اهداف آن را هدفمند می نماییم و تمامی فعالیت ها و کارهای شرکت به صورت قانونمند جریان پیدا می کند.
 2. در صورتی که شرکت مورد ثبت قرار بگیرد، مسئولیتی که هر فرد در آن شرکت دارا می باشد مشخص می گردد و در برابر افراد دیگر معلوم می شود که تا چه میزانی مسئولیت بر عهده دارند.
 3. دولت همه ساله مزایدات و مناقصاتی را ترتیب می دهد و شرکت ها می توانند در آن ها حضور پیدا نمایند که این امر مستلزم این است که فرد شرکت کننده، شرکتی را به نام خودش داشته باشد.
 4. برای این که شرکتی بتواند برای خودش در سایر شهرها و کشورها، نمایندگی هایی را اعطا کند، باید به طور رسمی و قانونی مورد ثبت قرار گرفته باشد و با این کار می تواند فعالیت های تجاری خود را گسترش بدهد.
 5. در صورتی که فرد نیاز به گرفتن وام و اعتباری برای اهداف خود داشته باشد تنها با ثبت شرکت خود می تواند به آن دست یابد و ضمانت معتبری باشد برای دریافت وام از بانکی که تقاضایش را دارد.
 6. در نهایت می تواند با ثبت شرکت خود برای ارتباط گیری با سایر کشورها و تجارت های بین المللی نیز اقدام نماید و در این صورت مشکلی برایش پیش نمی اید و می تواند سود خوبی را از این بابت به دست آورد.

در صورتی که تمایل به ثبت شرکت خود را دارید می توانید از طریق تماس با ثبت عصر جدید با شرکت ثبت عصر جدید ارتباط برقرار نمایید و در عین این که مشاوره های لازم در این مورد را از مشاوران مجرب این شرکت سوال نموده، در رابطه با اصول و مراحل کار نیز آگاهی های لازم را پیدا نمایید.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرمانشاه

ثبت شرکت در کرمانشاه هم مانند شهرهای دیگر مشمول همان قوانین و مقرراتی می شود که در قانون تجارت ایران بیان شده است.
بنابراین هیچ فرقی نمی کند که شما در کدام شهری تمایل به ثبت شرکت خود را دارید، موضوع این است که در هر مکانی لازم است تا قوانین ثبتی را رعایت کرده و تمامی مراحل آن را نیز طی کنید.
مراحل ثبت شرکت مسئولیت محدود را می توان به این صورت شرح داد:
مرحله ی اول آن که شامل تکمیل مدارک و امضای آن ها توسط شرکا یم باشد.
این مدارک عبارتند از:

 • دو نسخه از اساسنامه ی شرکت
 • دو نسخه از شرکتنامه ی تهیه شده
 • صورتجلسه ی مجمع عمومی موسس
 • و انتخاب نامی که برای شرکت باید قرار داده شود.

مرحله ی دوم نیز شامل ارسال مدارک امضا شده و تایید گردیده توسط شرکا از طریق پست و ارسال گواهی عدم سو پیشینه به سامانه ی ثبت شرکت ها و دریافت کد پیگیری آن از همان سازمان می باشد.
مرحله ی سوم هم بر می گردد به این که تمامی مراحل ثبت نامی خود را مورد پیگیری قرار دهید که این مورد نیز بعد از اعلام اداره ی ثبت شرکت ها توسط وکیل مربوطه می باشد.

ثبت شرکت در جوانرود

هزینه ثبت شرکت در کرمانشاه

لازم به ذکر می باشد که بیان کنیم زمانی که قصد ثبت شرکتی را داریم و یا در حالت کلی زمانی که قصد انجام هر کار اداری را داریم باید بدانیم که برای انجام آن امور، هزینه هایی را نیز باید در نظر بگیریم.
این هزینه ها شامل موارد زیادی می شود و جالب است بدانید که تمامی این هزینه ها و زیاد و کم شدن آن ها به شما و شرایط شما و نوع شرکتی که قصد ثبتش را دارید و بسیاری موارد دیگر مربوط می شود.
این که شما خودتان قصد ثبت شرکت را داشته باشید و قصد پیگیری و انجام تمامی مراحل را خودتان دارید با این که آن را به وکیل بسپارید فرق دارد و سبب می شود هزینه های شما کاملا متفاوت باشند.
اخذ گواهی ثبت، ثبت در روزنامه ی رسمی کشور، پلمپ دفاتر و همچنین اخذ کد اقتصادی مورد نیاز تاجر نیز از مواردی می باشد که دریافتشان شامل هزینه هایی می شود.
بنابراین برای این که بتوانید به صورت حدودی و یا قطعی از هزینه هایی که باید پرداخت نمایید اطلاع کسب نمایید، لازم است از طریق تماس با نمایندگی ثبت عصر جدید در کرمانشاه اقدام نموده و از آن ها مشاوره های لازم را به دست آورید. ( عزیزی ۰۹۱۸۴۲۲۷۸۶۳ )
مشاوران این مجموعه با پر کردن یک فرم از جانب شما و کسب اطلاعات مورد نیاز که بر اساس آن مبلغ را می توان تخمین زد، به شما اعلام می نمایند که چه مقدار هزینه لازم است برای این کار انجام دهید.
ثبت هر نوع شرکتی با شرکتی دیگر متفاوت است و در عین حال هزینه های آن ها با هم تفاوت دارند.
ثبت شرکت در کرمانشاه هم همین شرایط را دارا می باشد و لازم است تاتمامی شرایط و مواردی که باید دقیق ذکر گردند تا بتوان تشخیص داد هزینه های ثبتی به چه میزانی می باشد.
این که محل شرکت در کجا باشد و متراژش چه میزان باشد و بسیاری موراد دیگر نیز در تعیین هزینه های ثبت شرکت در جوانرود دخیل می باشد.

ثبت شرکت در جوانرود

سایت ثبت عصر جدید و مزایای دریافت خدمات از آن

کاملا واضح و مشخص است که ثبت شرکت ها امری کاملا تخصصی می باشد و انجام آن مراحل زیادی دارد که باید حتما بر طبق اصول انجام شوند تا نتیجه ی آن همانی باشد که ما می خواستیم.
برای این به ثبت رساندن کامل و بدون عیب و نقص لازم است تا فردی این کار را انجام دهد که در این زمینه تخصص کافی دارد و تبحری که مورد نیاز است را دارا باشد.
فرد انجام دهنده باید با تمامی مراحل کار و فراز و نشیب های آن آشنایی داشته باشد تا بتواند آن را به نحو احسنت انجام بدهد.
افراد عادی که بار اولی است که می خواهند وارد اداره ثبت شرکتها شوند ، اصلا نمی دانند از کجا باید شروع کنند چه برسد به این که کار را به اتمام برسانند و تمامی مراحلش را با موفقیت رد نمایند.
با این کار علاوه بر این که وقت فرد هدر می رود، هزینه هایی نیز انجام می دهد که آن ها را هم از دست خواهد داد.
به همین دلایل که شاید زیاد هم برای افراد مهم نباشند و فکر کنند می توانند از پسش بر بیایند، پیشنهادی که به شما می شود این است که کار را به دست کاردانش بسپارید و نتیجه ی عمل را دریافت نمایید.
در حال حاضر شرکت های زیادی در این زمینه در حال فعالیت هستند که لازم است قبل از سپردن کار خود به آن ها از قبل یک سری تحقیقات در موردشان انجام دهید و از کار آن ها اطمینان لازم را کسب کنید.
همچنین با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی اکثر این شرکت ها برای خودشان سایت هایی را طراحی نموده اند تا بتوانند خود و خدماتشان را به افراد بیشتری معرفی نمایند.
سایت ثبت عصر جدید یکی از سایت هایی می باشد که توانسته است علاوه بر مشاوره های اینترنتی که در اختیار مراجعین می گذارد، اطلاعاتی را به صورت نوشتاری در خود سایت به افراد ارائه بدهد که بسیاری از سوالات آن ها از این طریق پاسخ داده خواهد شد.
با استفاده از سایت ثبت عصر جدید و ارائه ی درخواست خودتان مبنی بر ثبت شرکت در کرمانشاه و یا هر مورد کار دیگر، این اطمینان در وجود شما پدید خواهد آمد که کار شما به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد و هیچ گونه دغدغه ای از این بابت نخواهید داشت.
این مجموعه به شما کمک خواهد کرد تا در هر شهر و هر زمینه ای که تصمیم بر ثبت شرکتی دارید، شما را یاری دهد و در تمامی مراحل در کنار شما می باشد.

جهت مشاوره برای چگونگی ثبت شرکت در کرمانشاه می توانید با کارشناس ما در ارتباط باشید:

نماینده شرکت: راشد عزیزی

شماره های تماس ۲۴ ساعته : ۰۹۱۸۴۲۲۷۸۶۳ و ۰۹۹۲۰۱۷۰۶۳۶