ثبت شرکت

ثبت شرکت فوری در تهران

تاسیس شرکت یا ثبت شرکت فوری در تهران با رعایت تمامی اصول و قوانین توسط بزرگترین مرکز ثبت شرکت، یعنی ثبت عصر جدید در سطح شهر انجام می شود.

همه می دانیم که برای انجام کاری قانونی در کشور، نیاز به تاییدیه داریم. این تاییدیه همان ثبت شرکت در شهرهای مختلف می باشد که هر ساله اولویت های آن فرق کرده و تفاوت هایی در روند اجرای آن ایجاد شده است.

اگر به فعالیت های قبلی مشغول بوده باشید، می دانید که شرکت های مختلفی داریم که ثبت هر کدام روند متفاوتی از دیگری دارد. برای اینکه بتوانیم به ثبت شرکت فوری بپردازیم، اول لازم است شرکت های مختلف را معرفی کرده و درباره ثبت هر یک اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم.

توصیه می کنیم تا ادامه مطلب ما را همراهی کنید تا با بزرگترین مرکز ثبت شرکت ها در کشور آشنا شده و درباره چگونگی همکاری با آن ها اطلاعاتی را ارائه بدهیم.

همه آنچه در مور تاسیس شرکت باید بدانید

چیزهای زیادی است که در مورد ثبت انواع شرکت ها باید بدانید. ما اینجا هستیم تا اطلاعات مورد نیاز شما را جامع و کامل در اختیارتان قرار داده و در تمامی مراحل ثبت شرکت ها شما را راهنمایی کنیم.
پس به سراغ معرفی انواع شرکت ها می رویم:

 • شرکت های سهامی شامل سهامی عام و سهامی خاص
 • شرکت های مسئولیت محدود
 • شرکت های تضامنی
 • شرکت های مختلط شامل سهامی و غیر سهامی
 • شرکت های نسبی
 • شرکت های تعاونی تولید و مصرف

تعریفی کوتاه از هر یک از این شرکت ها در زیر بیان شده است:

 1. شرکت های سهامی، شرکت هایی هستند که سرمایه اولیه آن ها به صورت سهام میان سرمایه گذاران تقسیم بندی می شود و میزان مسئولیت هر شخص در این شرکت به میزان سهام آن وابسته است. شرکت های سهامی عام، شرکت هایی هستند که سرمایه و سهام اولیه شان توسط مردم تامین می شود. شرکت های سهامی خاص،شرکت هایی که چند تاسیس کننده با تعداد محدود دارند.
 2. شرکت های مسئولیت محدود، شرکت هایی تاسیس شده برای انجام امور تجاری هستند که مسئولیت افراد در این شرکت ها بر می گردد به میزان سرمایه ای که وارد شرکت کرده اند.
 3. شرکت های تضامنی، شرکت هایی تجاری می باشند که مسئولیت سرمایه گذاران در این شرکت ها محدود به سرمایه اولیه ای که آورده اند ندارد و هر کس بتواند موظف است قروض شرکت را بپردازد.
 4. شرکت های مختلط، شرکت هایی ترکیبی با تضامنی و سرمایه ای هستند که دو نوع سهامی و غیر سهامی دارند.
 5. شرکت های نسبی، شرکت هایی فعال در حوزه تجارت هستند که در این شرکت هم مسئولیت افراد به همان اندازه ای است که سرمایه وارد شرکت نموده اند.
 6. شرکت های تعاونی تولید و مصرف، شرکت هایی تشکیل شده از عده ای صاحب تولیدی و یا فروشنده محصول که با یکدیگر همکاری می نمایند.

هر کدام از این شرکت ها، مسئولیت های مختلفی داشته و شرایط ثبت شان با دیگری فرق می کند. ما در ادامه قرار است به صورت مختصر و مفید اما با بیان اصلی ترین جزئیات، شرایط ثبت شرکت ها را بیان نماییم.
اما اول از هر چیز باید به یک سری از نکات توجه ویژه ای داشته باشید. مثل:

 • مشخص کردن فعالیت شرکت
 • انتخاب نوع شرکت
 • مشخص کردن میزان سرمایه شرکت
 • تعیین کردن مدت فعالیت شرکت
 • اعلام مرکز اصلی شرکت

هنگامی که این موارد انجام شده و رفع ایراد گردید، نوبت به این می رسد تا مدارک مورد نیاز را آماده کرده و برای ثبت شرکت اقدام کنید.

تفاوت ثبت شرکت فوری سهامی خاص با مسئولیت محدود چیست؟

در بخش قبل راجع به انواع شرکت ها صحبت شد و در گزینه اول و دوم به شرکت های سهامی و مسئولیت محدود اشاره کردیم. حال قرار است به صورت کامل و جامع به بررسی تفاوت های میان این دو شرکت بپردازیم. برای همین، جزئیات مرتبط با هر کدام از این شرکت ها را در چند بند مورد بررسی قرار خواهیم داد.

شرکت های سهامی خاص، شرکتی است که تمام سرمایه ای که در آن نهفته، منحصراً توسط تاسیس کنندگان تامین شده است. این شرکت ها دارای مجمع عمومی نیستند و اگر بخواهیم تعداد شرکای آن را تعداد شرکای شرکت سهامی عام قیاس کنیم باید بگوییم که تعداد کمتری دارند. این شرکت ها در ابتدای کار بایستی چیزی حدود ۳۵% از سرمایه را در حساب مخصوصی سپرده نمایند. سرمایه ای که برای تاسیس این شرکت نیاز است، حداقل یک میلیون ریال می باشد. مدیرانی که قرار است شرکت سهامی خاص را اداره کنند و همچنین سهامداران، تعدادشان نباید کمتر از ۳ نفر باشد. اوراق قرضه در شرکت های سهامی خاص، امکان انتشار را ندارد و برای رسیدگی به امور، نیاز به گزینش و انتخاب بازرس خواهد بود. مدیران در شرکت های سهامی خاص قادر خواهند بود دو سال فعالیت نمایند.

رایج ترین شرکت های مسئولیت محدود در کشور ما، شرکت های بازرگانی هستند. سهامداران در این شرکت ها تا آن سرمایه ای که ارائه کرده اند در قروض و تعهدات شرکت مسئول می باشند. تفاوتی که این شرکت ها با شرکت های سهامی خاص دارند این است که حداقل میزانی برای سرمایه اولیه شان تعیین نشده است. تعداد شرکا در شرکت های مسئولیت محدود نبایستی از ۲ نفر کمتر باشد که این وجه تمایزی است میان شرکت های مسئولیت محدود و سهامی خاص. برای ثبت این شرکت ها دیگر لازم نیست بخشی از سرمایه اولیه در حساب بخصوصی سپرده شود چون تمامی سرمایه در اختیار مدیر عامل قرار می گیرد.

از آنجایی که در شرکت های سهامی انتخاب بازرس جزو ملزومات می باشد، در شرکت های سهامی خاص احتیاجی به بازرس نخواهد بود. مدیران شرکت های سهامی خاص برای قرار گرفتن در این سمت، هیچ محدودیت زمانی نخواهند داشت.

البته تفاوت میان این دو شرکت زیاد است که ما به بیان همین چند مورد اصلی بسنده نمودیم.

بعد از تاسیس شرکت چه اقداماتی باید انجام داد؟

بعد از اینکه ثبت شرکت فوری انجام شد و تمامی مدارک مورد نیاز به اداره ثبت شرکت ها ارائه گردید، نوبت به انجام و اجرای اقدامات خاص می رسد. این اقدامات عبارتند از:

 • انجام امور مالیاتی و تشکیل پرونده دارایی: این اقدام مربوط به تمامی شرکت ها و اشخاص می باشد. شرکت ها و همچنین اشخاص لازم است بعد از اینکه ثبت شرکت خود را انجام دادند، به اداره امور مالیاتی مراجعه نمایند. در این اداره لازم است که مالیات دو در هزار حق تمبر را پرداخت نمایند. حتی کسانیکه اقدام به افزایش سرمایه شرکت خود نموده اند، بعد از ابطال مالیات اولیه، بایستی برای پرداخت مالیات جدید به اداره ثبت مالیات ها مراجعه کنند. در صورت عدم انجام امور مالیاتی و تشکیل پرونده، شرکت ها و اشخاص از تسهیلات و مزایای مربوطه محروم خواهند شد.
 • دریافت کد اقتصادی: کد اقتصادی در واقع یک شناسه ای است که دارای ۱۲ رقم می باشد. با در دست داشتن این شناسه می توانید پیرامون مالیات های خود اطلاعات بدست آورید. این کد اقتصادی بایستی بر روی فاکتورهای خرید و فروش درج گردد تا امکان محاسبه مالیات وجود داشته باشد. شرکت ها و اشخاص تا دو ماه بعد از ثبت شرکت فرصت دارند تا برای اخذ کد اقتصادی مخصوص خود اقدام نمایند.
 • پلمپ دفاتر تجارتی: این قانون بدین منظور در نظر گرفته شده تا تاجران امکان اضافه کردن کالا و ارقامی را در تاریخ های بعدی نداشته باشند. این دفاتر بایستی هر سال تا ده سال بعد توسط شرکت و اشخاصی که اقدام به ثبت شرکت کرده اند، نگهداری شوند.

مزایای ثبت شرکت در تهران کدام است؟

ثبت شرکت یک امری است که حتماً بایستی مورد توجه اشخاص حقیقی و حقوقی قرار گیرد که قصد راه اندازی حرفه و فعالیتی را دارند.

البته باید گفت که به جز قانونی شدن فعالیت های شرکت، ثبت شرکت در شهرهای مختلف ایران از قبیل تهران و …، مزایایی خواهد داشت. برخی از این مزایا در زیر نام برده شده اند:

 • اعضای شرکت در مقابل سایر اشخاص مسئول خواهند بود.
 • شرکت می تواند در مزایده ها و مناقصه ها شرکت نماید.
 • امکان اعطای نمایندگی به شهرهای دیگر و گسترش دادن فعالیت های تجاری وجود خواهد داشت.
 • در قالب شرکت می توان وام های خوب با شرایط عالی دریافت نمود.
 • بهترین و مطمئن ترین شیوه ارتباط تجاری میان این شرکت و دیگر شرکت هایی که در کشورهای دور و نزدیک وجود دارند، برقرار خواهد شد.

با توجه به این موارد ذکر شده، اصلاً اهمیت ثبت شرکت را نادیده نگیرید و در هر کجای کشور که هستید برای ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها اقدام کنید.

از کجا خدمات ثبت شرکت فوری در تهران بگیریم؟

خیلی از افراد به دنبال این هستند تا ثبت شرکت فوری در تهران را انجام دهند و در کمترین زمان ممکن فعالیت قانونی خود را در کشور آغاز کرده و راحت و آسوده بتوانند از تسهیلات استفاده نمایند.
اما آیا هنوز هم لازم است خود افراد به شخصه برای ثبت شرکت فوری در تهران یا هر شهر دیگری اقدام نمایند؟

در پاسخ باید بگوییم که نه. درست است که چند سال گذشته ثبت شرکت ها به صورت شخصی انجام می شد و از طرفی، هزینه و زمان زیادی صرف این امور می گردید، اما امروزه با روی کار آمدن شرکت های مرتبط با امور ثبتی، دیگر نیاز به مراجعه شخصی افراد به اداره ثبت شرکت ها نخواهد بود.

تنها کافی است افراد به مراکز مربوطه مراجعه نمایند و بعد از آگاه شدن از خدماتی که این شرکت ها ارائه می دهند، انجام امور مربوطه را به عهده افراد خبره فعال در این شرکت ها بگذارند.

خدمات متعددی توسط شرکت های ثبتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد که هر کس با توجه به نیاز، برخی از این خدمات را استفاده می کند و با برخی دیگر سر و کاری ندارد.

همچنین استفاده از خدماتی نظیر مشاوره و … از طریق غیر حضوری هم ممکن بوده و افراد می توانند تنها با تماس تلفنی و یا نوشتاری، از راهنمایی افراد فعال در شرکت های مربوط به امور ثبتی استفاده کافی نمایند.

بهترین مرکز تاسیس شرکت در تهران

این روزها به خاطر افزایش میزان تقاضا برای ثبت شرکت ها، مرکز ثبت شرکت زیادی می توان در کل شهر تهران یافت. اما اینکه بتوانید بهترین ها را بیابید شاید کار کمی سختی باشد.

برای پیدا کردن بهترین مرکز ثبت شرکت فوری در تهران، لازم است به شرکت های مختلفی مراجعه نمایید. در این شرکت ها بهتر است ابتدا خدمات را سوال کرده و با خدماتی که مرکزهای دیگر در اختیار مشتری قرار می دهند قیاس کنید.

مورد مهم دیگر، مقایسه هزینه ای است که برای انجام امور ثبتی توسط شرکت ها دریافت می شود. قیمت ها اصولاً در همه جا یکسان است. اما وجود یا عدم وجود برخی از خدمات، منجر به افزایش یا کاهش هزینه ها خواهد شد.

توجه داشته باشید که قبل از سپردن انجام امور ثبتی به شرکت های مربوطه، درباره نظر و کامنت مراجعه کنندگان قبلی تحقیق کنید. راضی بودن مراجعه کنندگان گذشته به شما کمک خواهد کرد تا مرکز خوبی را گزینش نمایید.

مشاوره ثبت شرکت از مشاورین ثبت عصر جدید

ممکن است خیلی از مرکزهای ثبت شرکت در تهران و دیگر شهرهای ایران را گزینش کرده باشید، اما باید با جرات بگوییم که هیچ مرکزی به اندازه مرکز ثبت عصر جدید نمی تواند با دقت و در کمترین زمان ممکن شما را راه بیندازد.

این شرکت که در حال حاضر تمامی امور ثبتی را به بهترین شکل انجام می دهد، در فضای مجازی هم دارای سایت رسمی است و به مشتریان دور از خود این امکان را داده تا از خدمات بی نظیر این شرکت بهره مند شوند.

مشاوره ثبت شرکت از مشاورین عصر جدید از طریق راه های ارتباطی که درون سایت اعلام شده ممکن خواهد بود و افراد لازم نیست در شهرهای دور و نزدیک، مراجعه حضوری به شرکت عصر جدید داشته باشند.

خوبی سایت رسمی شرکت عصر جدید این است که:

 • زمانی از شما گرفته نخواهد شد.
 • هزینه ای بابت رفت و آمد پرداخت نخواهید کرد.
 • جهت دریافت مشاوره، محدودیت زمانی نخواهید داشت.
 • تمامی مشاوره بدون هزینه انجام خواهد شد.
 • با مراحل کار آشناییت کامل پیدا خواهید کرد.
 • تمامی خدماتی که توسط شرکت انجام می شود را خواهید شناخت.
 • و موارد متعدد و بسیار دیگری از این قبیل.

ثبت شرکت فوری در تهران با رعایت تمامی اصول و قوانین توسط بزرگترین مرکز ثبت شرکت، یعنی ثبت عصر جدید در سطح شهر انجام می شود.

همه می دانیم که برای انجام کاری قانونی در کشور، نیاز به تاییدیه داریم. این تاییدیه همان ثبت شرکت در شهرهای مختلف می باشد که هر ساله اولویت های آن فرق کرده و تفاوت هایی در روند اجرای آن ایجاد شده است.

اگر به فعالیت های قبلی مشغول بوده باشید، می دانید که شرکت های مختلفی داریم که ثبت هر کدام روند متفاوتی از دیگری دارد. برای اینکه بتوانیم به ثبت شرکت فوری بپردازیم، اول لازم است شرکت های مختلف را معرفی کرده و درباره ثبت هر یک اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم.

توصیه می کنیم تا ادامه مطلب ما را همراهی کنید تا با بزرگترین مرکز ثبت شرکت ها در کشور آشنا شده و درباره چگونگی همکاری با آن ها اطلاعاتی را ارائه بدهیم.

همه آنچه در مور ثبت انواع شرکت ها باید بدانید

چیزهای زیادی است که در مورد ثبت انواع شرکت ها باید بدانید. ما اینجا هستیم تا اطلاعات مورد نیاز شما را جامع و کامل در اختیارتان قرار داده و در تمامی مراحل ثبت شرکت ها شما را راهنمایی کنیم.
پس به سراغ معرفی انواع شرکت ها می رویم:

 • شرکت های سهامی شامل سهامی عام و سهامی خاص
 • شرکت های مسئولیت محدود
 • شرکت های تضامنی
 • شرکت های مختلط شامل سهامی و غیر سهامی
 • شرکت های نسبی
 • شرکت های تعاونی تولید و مصرف

تعریفی کوتاه از هر یک از این شرکت ها در زیر بیان شده است:

 1. شرکت های سهامی، شرکت هایی هستند که سرمایه اولیه آن ها به صورت سهام میان سرمایه گذاران تقسیم بندی می شود و میزان مسئولیت هر شخص در این شرکت به میزان سهام آن وابسته است. شرکت های سهامی عام، شرکت هایی هستند که سرمایه و سهام اولیه شان توسط مردم تامین می شود. شرکت های سهامی خاص،شرکت هایی که چند تاسیس کننده با تعداد محدود دارند.
 2. شرکت های مسئولیت محدود، شرکت هایی تاسیس شده برای انجام امور تجاری هستند که مسئولیت افراد در این شرکت ها بر می گردد به میزان سرمایه ای که وارد شرکت کرده اند.
 3. شرکت های تضامنی، شرکت هایی تجاری می باشند که مسئولیت سرمایه گذاران در این شرکت ها محدود به سرمایه اولیه ای که آورده اند ندارد و هر کس بتواند موظف است قروض شرکت را بپردازد.
 4. شرکت های مختلط، شرکت هایی ترکیبی با تضامنی و سرمایه ای هستند که دو نوع سهامی و غیر سهامی دارند.
 5. شرکت های نسبی، شرکت هایی فعال در حوزه تجارت هستند که در این شرکت هم مسئولیت افراد به همان اندازه ای است که سرمایه وارد شرکت نموده اند.
 6. شرکت های تعاونی تولید و مصرف، شرکت هایی تشکیل شده از عده ای صاحب تولیدی و یا فروشنده محصول که با یکدیگر همکاری می نمایند.

هر کدام از این شرکت ها، مسئولیت های مختلفی داشته و شرایط ثبت شان با دیگری فرق می کند. ما در ادامه قرار است به صورت مختصر و مفید اما با بیان اصلی ترین جزئیات، شرایط ثبت شرکت ها را بیان نماییم.
اما اول از هر چیز باید به یک سری از نکات توجه ویژه ای داشته باشید. مثل:

 • مشخص کردن فعالیت شرکت
 • انتخاب نوع شرکت
 • مشخص کردن میزان سرمایه شرکت
 • تعیین کردن مدت فعالیت شرکت
 • اعلام مرکز اصلی شرکت

هنگامی که این موارد انجام شده و رفع ایراد گردید، نوبت به این می رسد تا مدارک مورد نیاز را آماده کرده و برای ثبت شرکت اقدام کنید.

تفاوت ثبت شرکت سهامی خاص با مسئولیت محدود چیست؟

در بخش قبل راجع به انواع شرکت ها صحبت شد و در گزینه اول و دوم به شرکت های سهامی و مسئولیت محدود اشاره کردیم. حال قرار است به صورت کامل و جامع به بررسی تفاوت های میان این دو شرکت بپردازیم. برای همین، جزئیات مرتبط با هر کدام از این شرکت ها را در چند بند مورد بررسی قرار خواهیم داد.

شرکت های سهامی خاص، شرکتی است که تمام سرمایه ای که در آن نهفته، منحصراً توسط تاسیس کنندگان تامین شده است. این شرکت ها دارای مجمع عمومی نیستند و اگر بخواهیم تعداد شرکای آن را تعداد شرکای شرکت سهامی عام قیاس کنیم باید بگوییم که تعداد کمتری دارند ، این شرکت ها در ابتدای کار بایستی چیزی حدود ۳۵% از سرمایه را در حساب مخصوصی سپرده نمایند.

سرمایه ای که برای تاسیس این شرکت نیاز است، حداقل یک میلیون ریال می باشد ، مدیرانی که قرار است شرکت سهامی خاص را اداره کنند و همچنین سهامداران ، تعدادشان نباید کمتر از ۳ نفر باشد ، اوراق قرضه در شرکت های سهامی خاص، امکان انتشار را ندارد و برای رسیدگی به امور، نیاز به گزینش و انتخاب بازرس خواهد بود.

رایج ترین شرکت های مسئولیت محدود در کشور ما، شرکت های بازرگانی هستند ، سهامداران در این شرکت ها تا آن سرمایه ای که ارائه کرده اند در قروض و تعهدات شرکت مسئول می باشند.

تفاوتی که این شرکت ها با شرکت های سهامی خاص دارند این است که حداقل میزانی برای سرمایه اولیه شان تعیین نشده است ، تعداد شرکا در شرکت های مسئولیت محدود نبایستی از ۲ نفر کمتر باشد که این وجه تمایزی است میان شرکت های مسئولیت محدود و سهامی خاص ، برای ثبت این شرکت ها دیگر لازم نیست بخشی از سرمایه اولیه در حساب بخصوصی سپرده شود چون تمامی سرمایه در اختیار مدیر عامل قرار می گیرد.

از آنجایی که در شرکت های سهامی انتخاب بازرس جزو ملزومات می باشد، در شرکت های سهامی خاص احتیاجی به بازرس نخواهد بود. مدیران شرکت های سهامی خاص برای قرار گرفتن در این سمت، هیچ محدودیت زمانی نخواهند داشت.

البته تفاوت میان این دو شرکت زیاد است که ما به بیان همین چند مورد اصلی بسنده نمودیم.

بعد از ثبت شرکت چه اقداماتی باید انجام داد؟

بعد از اینکه ثبت شرکت انجام شد و تمامی مدارک مورد نیاز به اداره ثبت شرکت ها ارائه گردید، نوبت به انجام و اجرای اقدامات خاص می رسد. این اقدامات عبارتند از:

 • انجام امور مالیاتی و تشکیل پرونده دارایی: این اقدام مربوط به تمامی شرکت ها و اشخاص می باشد. شرکت ها و همچنین اشخاص لازم است بعد از اینکه ثبت شرکت خود را انجام دادند، به اداره امور مالیاتی مراجعه نمایند. در این اداره لازم است که مالیات دو در هزار حق تمبر را پرداخت نمایند. حتی کسانیکه اقدام به افزایش سرمایه شرکت خود نموده اند، بعد از ابطال مالیات اولیه، بایستی برای پرداخت مالیات جدید به اداره ثبت مالیات ها مراجعه کنند. در صورت عدم انجام امور مالیاتی و تشکیل پرونده، شرکت ها و اشخاص از تسهیلات و مزایای مربوطه محروم خواهند شد.
 • دریافت کد اقتصادی: کد اقتصادی در واقع یک شناسه ای است که دارای ۱۲ رقم می باشد. با در دست داشتن این شناسه می توانید پیرامون مالیات های خود اطلاعات بدست آورید. این کد اقتصادی بایستی بر روی فاکتورهای خرید و فروش درج گردد تا امکان محاسبه مالیات وجود داشته باشد. شرکت ها و اشخاص تا دو ماه بعد از ثبت شرکت فرصت دارند تا برای اخذ کد اقتصادی مخصوص خود اقدام نمایند.
 • پلمپ دفاتر تجارتی: این قانون بدین منظور در نظر گرفته شده تا تاجران امکان اضافه کردن کالا و ارقامی را در تاریخ های بعدی نداشته باشند. این دفاتر بایستی هر سال تا ده سال بعد توسط شرکت و اشخاصی که اقدام به ثبت شرکت کرده اند، نگهداری شوند.

مزایای ثبت شرکت در تهران کدام است؟

ثبت شرکت یک امری است که حتماً بایستی مورد توجه اشخاص حقیقی و حقوقی قرار گیرد که قصد راه اندازی حرفه و فعالیتی را دارند.

البته باید گفت که به جز قانونی شدن فعالیت های شرکت، ثبت شرکت در شهرهای مختلف ایران از قبیل تهران و …، مزایایی خواهد داشت. برخی از این مزایا در زیر نام برده شده اند:

 • اعضای شرکت در مقابل سایر اشخاص مسئول خواهند بود.
 • شرکت می تواند در مزایده ها و مناقصه ها شرکت نماید.
 • امکان اعطای نمایندگی به شهرهای دیگر و گسترش دادن فعالیت های تجاری وجود خواهد داشت.
 • در قالب شرکت می توان وام های خوب با شرایط عالی دریافت نمود.
 • بهترین و مطمئن ترین شیوه ارتباط تجاری میان این شرکت و دیگر شرکت هایی که در کشورهای دور و نزدیک وجود دارند، برقرار خواهد شد.

با توجه به این موارد ذکر شده، اصلاً اهمیت ثبت شرکت را نادیده نگیرید و در هر کجای کشور که هستید برای ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها اقدام کنید.

ثبت شرکت فوری در تهران

از کجا خدمات ثبت شرکت فوری در تهران بگیریم؟

خیلی از افراد به دنبال این هستند تا ثبت شرکت فوری در تهران را انجام دهند و در کمترین زمان ممکن فعالیت قانونی خود را در کشور آغاز کرده و راحت و آسوده بتوانند از تسهیلات استفاده نمایند.

اما آیا هنوز هم لازم است خود افراد به شخصه برای ثبت شرکت فوری در تهران یا هر شهر دیگری اقدام نمایند؟

در پاسخ باید بگوییم که نه. درست است که چند سال گذشته ثبت شرکت ها به صورت شخصی انجام می شد و از طرفی، هزینه و زمان زیادی صرف این امور می گردید، اما امروزه با روی کار آمدن شرکت های مرتبط

با امور ثبتی، دیگر نیاز به مراجعه شخصی افراد به اداره ثبت شرکت ها نخواهد بود.

تنها کافی است افراد به مراکز مربوطه مراجعه نمایند و بعد از آگاه شدن از خدماتی که این شرکت ها ارائه می دهند، انجام امور مربوطه را به عهده افراد خبره فعال در این شرکت ها بگذارند.

خدمات متعددی توسط شرکت های ثبتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد که هر کس با توجه به نیاز، برخی از این خدمات را استفاده می کند و با برخی دیگر سر و کاری ندارد.

همچنین استفاده از خدماتی نظیر مشاوره و … از طریق غیر حضوری هم ممکن بوده و افراد می توانند تنها با تماس تلفنی و یا نوشتاری، از راهنمایی افراد فعال در شرکت های مربوط به امور ثبتی استفاده کافی نمایند.

بهترین مرکز ثبت شرکت در تهران

این روزها به خاطر افزایش میزان تقاضا برای ثبت شرکت ها، مرکز ثبت شرکت زیادی می توان در کل شهر تهران یافت. اما اینکه بتوانید بهترین ها را بیابید شاید کار کمی سختی باشد.

برای پیدا کردن بهترین مرکز ثبت شرکت فوری در تهران، لازم است به شرکت های مختلفی مراجعه نمایید. در این شرکت ها بهتر است ابتدا خدمات را سوال کرده و با خدماتی که مرکزهای دیگر در اختیار مشتری قرار می دهند قیاس کنید.

مورد مهم دیگر، مقایسه هزینه ای است که برای انجام امور ثبتی توسط شرکت ها دریافت می شود. قیمت ها اصولاً در همه جا یکسان است. اما وجود یا عدم وجود برخی از خدمات، منجر به افزایش یا کاهش هزینه ها خواهد شد.

توجه داشته باشید که قبل از سپردن انجام امور ثبتی به شرکت های مربوطه، درباره نظر و کامنت مراجعه کنندگان قبلی تحقیق کنید. راضی بودن مراجعه کنندگان گذشته به شما کمک خواهد کرد تا مرکز خوبی را گزینش نمایید.

مشاوره ثبت شرکت از مشاورین ثبت عصر جدید

ممکن است خیلی از مرکزهای ثبت شرکت در تهران و دیگر شهرهای ایران را گزینش کرده باشید، اما باید با جرات بگوییم که هیچ مرکزی به اندازه مرکز ثبت عصر جدید نمی تواند با دقت و در کمترین زمان ممکن شما را راه بیندازد.

این شرکت که در حال حاضر تمامی امور ثبتی را به بهترین شکل انجام می دهد، در فضای مجازی هم دارای سایت رسمی است و به مشتریان دور از خود این امکان را داده تا از خدمات بی نظیر این شرکت بهره مند شوند.

مشاوره ثبت شرکت از مشاورین عصر جدید از طریق راه های ارتباطی که درون سایت اعلام شده ممکن خواهد بود و افراد لازم نیست در شهرهای دور و نزدیک، مراجعه حضوری به شرکت عصر جدید داشته باشند.

خوبی سایت رسمی شرکت عصر جدید این است که:

 • زمانی از شما گرفته نخواهد شد.
 • هزینه ای بابت رفت و آمد پرداخت نخواهید کرد.
 • جهت دریافت مشاوره، محدودیت زمانی نخواهید داشت.
 • تمامی مشاوره بدون هزینه انجام خواهد شد.
 • با مراحل کار آشناییت کامل پیدا خواهید کرد.
 • تمامی خدماتی که توسط شرکت انجام می شود را خواهید شناخت.
 • و موارد متعدد و بسیار دیگری از این قبیل.
نمایش بیشتر

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا